badania wykopaliskowe dla firm we wrocławiu dolny śląsk

Oferta archeologiczna

DELFA jest wrocławską pracownią archeologiczną funkcjonującą na rynku od 1998 roku. Działamy przede wszystkim na obszarze Wrocławia i województwa dolnośląskiego.

Oferujemy kompleksową współpracę przy inwestycjach wymagających prowadzenia badań i nadzorów archeologicznych. Kilkanaście lat doświadczenia i ponad 2000 zrealizowanych zadań pozwala nam zaoferować Państwu kompletną wiedzę i najlepsze z możliwych rozwiązań w tym zakresie.

Ochrona zabytków jest ustawowym wymogiem. Wiemy jak pogodzić ten warunek z realiami inwestycji, budżetów i terminów. Potrafimy dobrać optymalnie sposób postępowania zarówno na etapie formalności, prac terenowych, jak i opracowań naukowych.

Pracujemy zgodnie z wymogami Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków.

Oferujemy współpracę w zakresie:

  • prowadzenia poprzedzających inwestycję kompleksowych badań archeologicznych oraz archeologiczno-architektonicznych, spełniających wymagania stawiane przez Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków
  • prowadzenie badań powierzchniowych i sondażowych przed rozpoczęciem inwestycji
  • prowadzenia nadzorów archeologicznych oraz konserwatorskich
  • opracowania programów badawczych
  • opracowania źródeł i materiałów z badań, ekspertyzy, datowania (archeologia, architektura, antropologia, dendrologia, paleobotanika, paleozoologia, geologia i in.)
  • przygotowanie dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków na prowadzenie prac ziemnych.

Fotografia lotnicza

DELFA DRONY realizuje profesjonalne usługi z zakresu fotografii i filmowania z użyciem dronów. Nasza oferta wykracza poza sferę badań archeologicznych i skierowana jest do wszystkich podmiotów zainteresowanych tego typu materiałami. Pracujemy w następujących obszarach:

  • DOKUMENTACJA - tworzymy materiały rejestrujące stan inwestycji, obiektów i obszarów dla celów dokumentacyjnych i prospekcji związanych np. budownictwem, ubezpieczeniami, z ochroną środowiska, ochroną zabytków, geodezją, kartografią, komunikacją, rolnictwem, leśnictwem, ekologią, nadzorem inwestycyjnym, planowaniem przestrzennym itp.
  • MEDIA - realizujemy materiały podwykonawcze dla agencji kreatywnych, producentów filmowych i telewizyjnych, mediów wizualnych, prasy, wydawnictw itp.
  • PROMOCJA - przygotowujemy filmy i zdjęcia dla celów reklamowych i promocyjnych dla firm, instytucji i organizacji.

Wszystkie szczegóły oferty znajdziecie Państwo na stronie

www.drony.delfa.pl