nadzory z drona, filmowanie z powietrza
zdjęcia lotnicze i filmy z dronów

Firma

Nasze kompetencje i możliwości


71 329 70 23 :: 604 796 869

DELFA DRONY to specjalistyczna firma zajmująca się fotografią i filmowaniem z powietrza przy użyciu bezzałogowych aparatów latających - dronów. Jest wydzieloną marką Pracowni Archeologicznej Delfa z Wrocławia - firmy nieprzerwanie działającej od 1998 r. Profesjonalna fotografia dokumentacjna jest jednym z kluczowych elementów metodyki badań archeologicznych. To nasz chleb codzienny i warsztat. To dlatego doskonale wiemy jak powinno się operować aparatem i kamerą, świetnie znamy wartość dobrego ujęcia i potrafimy tę wiedzę stosować w praktyce. Wbrew pozorom nie jest ona skupiona wyłącznie na wąskiej dziedzinie, jaką jest archeologia. W trakcie prac rejestrujemy zarówno zabytki ruchome (detale), jak i nieruchome (obiekty i ich kontekst) oraz rozległe przestrzennie obszary, które podlegają badaniom i nadzorom w różnych warunkach geograficznych i pogodowych.

Drony wyposażone w urządzenia rejestrujące w naturalny sposób są naszym sprzymierzeńcem i kolejnym narzędziem codziennej pracy, poszerzając znacząco możliwości obserwacji i rejestracji. To właśnie znajomość sztuki, sprzętu i praktyczne ich stosowanie od lat jest fundamentem naszych kompetencji. Pasja z jaką to robimy jest tylko przyprawą w naszej profesjonalnej kuchni.

więcej o ofercie...

W czym i komu możemy być pomocni?

Naszą ofertę w skrócie określają trzy hasła. Opisują one syntetycznie dziedziny i kierunki, w których możemy być najbardziej przydatni:

DOKUMENTACJA

filmy reklamowe z drona

Nasz udział pozwala obserwować i rejestrować sytuację obiektów, miejsc, obszarów oraz związanych z nimi różnych form aktywności ludzkiej lub przyrodniczej. Odbiorcami naszych usług mogą być firmy z branży budowlanej, deweloperskiej, biura nieruchomości, firmy ubezpieczeniowe, banki i instytucje finansowo-kredytowe, instytucje naukowe, NGO’sy, instytucje państwowe i samorządowe odpowiedzialne za ochronę środowiska, ochronę zabytków, geodezję, kartografię, komunikację, rolnictwo, leśnictwo, ekologię, nadzór inwestycyjny, planowanie przestrzenne itp.

MEDIA

filmowanie inwestycji obiektów z dronów

To sfera współpracy ze wszystkimi podmiotami, które potrzebują materiałów ilustracyjnych. Nasza oferta jest otwarta dla wszelkich mediów, firm producenckich, wydawnictw, prasy, telewizji, studiów filmowych, organizacji, firm i instytucji o charakterze edukacyjnym.

Nasze drony mogą zarejestrować doskonałej jakości filmy i zdjęcia opisujące wybrane obiekty lub tereny zgodnie ze scenariuszem i wytycznymi przekazanymi przez Zamawiającego.

PROMOCJA

dokumentacja filmowa z dronów Wrocław

Możemy wspomóc w tworzeniu materiałów reklamowych i promocyjnych. Naszymi partnerami mogą być agencje kreatywne, inwestorzy, wydziały inwestycji i promocji instytucji samorządowych, właściciele i zarządcy hoteli, ośrodków wypoczynkowych i kompleksów rekreacyjnych, a także organizacje i instytucje wspierające rozwój lokalny itp. Nasz nowoczesny sprzęt latający oraz rejestrujący pozwala na dynamiczne i efektowne ujęcia jakości 4K Full HD, a montaż i muzyka uczynią z nich skuteczne narzędzie reklamy i promocji.

najlepsze drony na rynku

Bezpieczna technologia

Fotografia lotnicza była do niedawna dziedziną eksluzywną, kosztowną, przeznaczoną na szczególne okazje. Dziś, dzięki dronom, jest dostępna niemal dla każdego. Nie znaczy to jednak, że każdy może stać się jednocześnie mistrzem pilotażu i fotografii. DELFA DRONY dba zarówno o najwyższy poziom dokonywanych rejestracji, jak i bezpieczeństwo lotów. Nieprofesjonalne korzystanie z tego typu urządzeń może skończyć się poważnymi konsekwencjami dla ludzi, sprzętu i kłopotami prawnymi.

Nasz operator jest licencjonowanym pilotem ze Świadectwem Kwalifikacji Personelu Lotniczego nr PL.41091.UAVO wydanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.